Млинівський ДНЗ №2Середа, 01.04.2020, 12:11

Вітаю Вас Гість | RSS
Головна | Гуртки | Реєстрація | Вхід
Меню сайту

Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 23

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Форма входу

Фізкультурний гурток «Здоров'ятко»

Керівник: Обельчак Л.Ю., інструктор з фізкультури

Одним із виховних центрів дитячого садка є фізкультурний гурток «Здоров’ятко». Тут займаються діти чотирьох-п’ятирічного віку в кількості 10-12. В гуртку «Здоров’ятко» створюються такі умови, коли дитяча зацікавленість й соціальна вмілість, надійний зв’язок фізичного й психічного здоров’я, крок за кроком складаються на заняттях фізкультурою і стають реальними фактами біографії кожного з вихованців.

Мета, що ставить перед собою «Здоров’ятко» – забезпечити рухову активність дітей, звільняючи їх від зовнішнього інструктування. Дати дітям відчути розкутість власного тіла, радість руху, навчити інтуїтивно довіряти власному тілу і собі. Розвивати у дітей рухові якості на противагу формуванню основних рухів. Виховувати у дітей вміння оцінювати самостійно власні дії, як успішні чи не успішні та виховувати співдружність закладаючи основу їх фізичної культури.

Зовні це виражається як упевненість дітей, що виникає під час виконання вправ; готовність до варіювання, вигадування нових вправ і їх демонстрації, поява інтересу до пропонованих завдань, здатність з ходу виконувати багатоскладні вправи.

Учасники гуртка радо беруть участь у загально садових святах та розвагах, методичних об’єднаннях демонструючи свою вправність і майстерність.

Пошук

Друзі сайту


Млинівський ДНЗ №2 © 2020
Безкоштовний хостинг uCoz